Links


(Wilde) Bloemen- en (vergeten) Groentezaden en bollen, gereedschap, verf en meer:

de Bolderik, Wervershoof, www.debolderik.net
de Cruydt-Hoeck, Nijebercoop, www.cruydthoeck.nl
de Morgenster, Bussum, www.morgensterzaden.nl
Zadenruilbeurs AVVN, www.denationaleproeftuin.nl
de Bolster, Epe, www.bolster.nl
Vreeken Zaden, Dordrecht, www.vreeken.nl
Ecoflora, Halle (B), www.ecoflora.be
Peter Nijssen, Heemstede, www.nijssentuin.nl
de Warande, Laag Keppel, www.dewarande.nl
Stichting Zaadgoed, Zeist, www.zaadgoed.nl
Wereldzaden, Zoeterwoude, www.wereldzaden.nl
Boerengoed, Wilsum, www.boerengoed.nu
de Wiltfang, Maartensdijk, www.dewiltfang.nl
Eco-Logisch, Amsterdam, www.eco-logisch.nl
Kwekerij de Morgen, Obdam, www.newgenerationplants.nl
Biologische mestcompost, www.bio-kultura.nl
Tuinen van Weldadigheid, www.detuinenvanweldadigheid.nl
Biologische Zaden, www.123zaden.nl
de Grootste Zaadbank, www.bionext.nl of www.degrootstezaadbank.nl
Floris Natuurlijke vruchtboomkwekerij, www.florisbomen.nl


Informatief:

Fruitteeltmuseum, Kapelle, www.fruitteeltmuseum.nl
Tuinenstichting, Amsterdam, https://www.tuinenstichting.nl
Opentuin Agenda, Hengelo, www.opentuinagenda.nl
Groenmoes, www.groenmoes.nl
Tuinen.nl, Westzaan, www.tuinen.nl
Velt, Geldrop, www.velt.be
Stichting Oase, Den Hoorn, www.stichtingoase.nl
Bionext, Zeist, www.bionext.nl
de Smultuin, Huizen, www.smultuin.nl
Cashew Stadstuinieren, Breda, www.cashewstadstuinieren.nl
Uitgeverij KNNV, Zeist, www.knnv.nl
Uitgeverij van Arkel, www.clubgroen.nl
IVN, Apeldoorn, https://wwww.ivn.nl
Bijenstichting, https://bijenstichting.wordpress.com
Vogelbescherming, Zeist, www.vogelbescherming.nl
Vlinderstichting, Wageningen, www.vlinderstichting.nl
Vara’s Vroege Vogels, radio 1,  www.vroegevogels.bnnvara.nl
Netwerk Eeuwig Moes, www.deoerakker.nl
Groen Kennis Net, www.groenkennisnet.nl
Nature Today, www.naturetoday.com
Stichting Zaadgoed, www.zaadgoed.nl
Centrum voor Genetische Bronnen Nederland, www.wur.nl/cgn
Groen Kennisnet, www.groenkennisnet.nl
Netwerk Eeuwig Moes/Stichting de Oerakker, www.deoerakker.nl
Leverancier en workshops leemstuc, www.hironatuurlijkwonen.nl

Scroll to top